Ostatnio na blogu:
Jak dobrać strategię w content marketingu?

Content marketing czyli marketing treści, to w dużym uogólnieniu pozyskiwanie klientów poprzez treści skierowane do wyznaczonej grupy odbiorców. Odpowiednia strategia zaczyna się więc na tych dwóch filarach czyli treści oraz odbiorcy. Wokół tych elementów kręci się strategia każdej kampanii content marketingowej. Rozpoczynając działania w sieci musimy skupić się przede wszystkim na tym, co chcemy osiągnąć poprzez ten typ reklamy.

Czym właściwie jest content marketing?

Jednym słowem, content marketing jest strategią, która zaleca dostarczać klientowi treści o jak najwyższej jakości. Niegdyś marki aby się promować atakowały po prostu potencjalnych klientów reklamami czy ewentualnie jakimiś akcjami sprzedażowymi.

Przydatne pojęcia w branży pozycjonerskiej

Branża SEO posługuje się bardzo specyficznym językiem. Wiele pojęć będzie zupełnie niezrozumiałych dla ludzi niezwiązanych z pozycjonowaniem. Mało tego, nawet ludzie stawiający pierwsze czy nawet kolejne kroki, często nie znają bardzo często wykorzystywanych pojęć. Które słowa i zwroty trzeba zatem bezwzględnie znać, a które znać po prostu warto?

Co wpływa na pozycję strony w Google?

Chyba każdy, kto prowadzi jakiś biznes w sieci, albo ma przynajmniej swoją stronę internetową marzy, by być jak najwyżej w rankingach Google'a.

Jak poprawnie pisać artykuły?

Coraz więcej specjalistów od pozycjonowania w internecie czy marketingu uważa, że najlepszą metodą do osiągnięcia sukcesu w sieci jest oferowanie potencjalnym klientom dobrej treści.

Zapraszamy na nasz blog

Publikacja 24 artykułów sponsorowanych - Pakiet "A" (24 domen) - tylko wysokiej jakości serwisy

Publikacja 24 artykułów sponsorowanych - Pakiet "A" (24 domen) - tylko wysokiej jakości serwisy
Kod produktu: PAKIET-SPON-A-24
Cena: 599.00 zł

Dostępne opcje


Opracowanie artykułu:


Facebook:


Ilość:  

W tym miejscu możesz zamówić publikacje na wszystkich naszych domenach w postaci pakietu. 

Najważniejsze cechy stron zawartych w naszym katalogu:

 • artykuły publikowane są dożywotnio, przez cały okres ich emisji masz możliwość zmiany ich treści a także daty publikacji
 • strony posiadają różne IP, w różnych klasach IP
 • prezentowane w naszym katalogu strony są zadbane, utrzymywane na szybkich serwerach 
 • na każdej stronie widoczny jest adres redakcji i pełne dane kontaktowe co świadczy o profesjonalnym podejściu do sprawy 
 • strony są prowadzone z dużą dbałością o wygląd i parametry SEO
 • strony są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych
 • każda ze stron posiada własny fanpage na Facebooku, na którym możesz opcjonalnie zamówić zamieszczenie notki o publikacji 
 • prezentowane serwisy istnieją w sieci od długiego czasu (najstarsza nasza domena od 2006 roku) dlatego masz pewność, że twój artykuł zostanie szybko zaindeksowany przez google
 • serwisy w naszej ofercie są odwiedzane i czytane przez prawdziwe osoby poszukujące konkretnych treści i informacji

Pakiet "A" zawiera 24 następujących serwisów:

​Dostępne dodatkowe opcje publikacji:

 • zamówienie opracowania 24  artykułów o długości minimum 3000 znaków, które będzie nawiązywały tematyką do Twojej strony oraz będzą napisane w kontekście tematyki wybranego portalu - to dobry wybór dla osób chcących opublikować ciekawy artykuł ale posiadają stronę o zupełnie innej tematyce. 
 • zamówienie dodania linku na 22 różnych fanpageach Facebook

Termin wykonania usługi: do 15-40 dni roboczych

© Black Hood Press