Ostatnio na blogu:
Jak dobrać strategię w content marketingu?

Content marketing czyli marketing treści, to w dużym uogólnieniu pozyskiwanie klientów poprzez treści skierowane do wyznaczonej grupy odbiorców. Odpowiednia strategia zaczyna się więc na tych dwóch filarach czyli treści oraz odbiorcy. Wokół tych elementów kręci się strategia każdej kampanii content marketingowej. Rozpoczynając działania w sieci musimy skupić się przede wszystkim na tym, co chcemy osiągnąć poprzez ten typ reklamy.

Czym właściwie jest content marketing?

Jednym słowem, content marketing jest strategią, która zaleca dostarczać klientowi treści o jak najwyższej jakości. Niegdyś marki aby się promować atakowały po prostu potencjalnych klientów reklamami czy ewentualnie jakimiś akcjami sprzedażowymi.

Przydatne pojęcia w branży pozycjonerskiej

Branża SEO posługuje się bardzo specyficznym językiem. Wiele pojęć będzie zupełnie niezrozumiałych dla ludzi niezwiązanych z pozycjonowaniem. Mało tego, nawet ludzie stawiający pierwsze czy nawet kolejne kroki, często nie znają bardzo często wykorzystywanych pojęć. Które słowa i zwroty trzeba zatem bezwzględnie znać, a które znać po prostu warto?

Co wpływa na pozycję strony w Google?

Chyba każdy, kto prowadzi jakiś biznes w sieci, albo ma przynajmniej swoją stronę internetową marzy, by być jak najwyżej w rankingach Google'a.

Jak poprawnie pisać artykuły?

Coraz więcej specjalistów od pozycjonowania w internecie czy marketingu uważa, że najlepszą metodą do osiągnięcia sukcesu w sieci jest oferowanie potencjalnym klientom dobrej treści.

Zapraszamy na nasz blog

Pakiet SUPERMIX - 75 linków z różnych źródeł (DF/NF) - dla świeżych stron lub dla zróżnicowania profilu - Pakiet "A"

Pakiet SUPERMIX - 75 linków z różnych źródeł (DF/NF) - dla świeżych stron lub dla zróżnicowania profilu - Pakiet "A"
Kod produktu: SUPERMIX75
Cena: 359.00 zł
Ilość:  

W tym miejscu możesz zamówić realizację pakietu SUPERMIX w pakiecie "A"

Pakiet SUPERMIX jest skierowany dla "świeżych" stron, które dopiero rozpoczynają proces pozycjonowania w sieci. Jest również idealnym sposobem na zróżnicowanie dotychczasowego profilu linkowów.  

Charakterystyka usługi:

1. Artykuły Sponsorowane 
7 linków zostanie zamieszczonych na wysokiej jakości portalach internetowych (różne IP, domeny tylko 1 stopnia od wielu lat w sieci) w artykułach sponsorowanych. Czyli my piszemy 7 unikalnych, merytorycznych artykułów (3000-4000 znaków) i umieszczamy w nim link dofollow jako fraza albo jako link - publikacje dożywotnie. 

2. Linki dofollow w komentarzach
8 kolejnych linków zamieszczamy w komentarzach pod merytorycznymi artykułami w wysokiej jakości portalach internetowych  (różne IP, domeny tylko 1 stopnia od wielu lat w sieci). Linki dofollow dożywotnie - (domyślanie dajemy link jako Imię/nick ale na życzenie możliwa jest też fraza albo jako URL)
 
3. Linki z polskich for 
20 linków zamieszczamy na polskich forach. Linki dofollow, Różne IP, unikalne domeny (tylko fora wysokiej jakości), domeny główne for się nie dublują! - dwa lata gwarancji, że link nie zniknie. Link w postaci URL, anchora  do wyboru. 
 
4. Linki dofollow jako grafika
20 linków dofollow jako obrazek IMG (bez atrybutu ALT) publikowanych na polskich forach. Obrazki dostarczamy my lub klient - dwa lata gwarancji, że link z obrazka nie zniknie
 
5. Linki nofollow fora/komentarze
10 linków nofollow z polskich for i komentarzy z wysokiej jakości stron informacyjnych (niepowtarzalne domeny 1 stopnia, różne IP) - linki dożywotnie (domyślnie w postali imion/nicku - na życzenie możliwa fraza lub URL)
 
6. Linki z fanpageów Facebook
10 linków z fanpageów na Facebooku. W sumie kilka tysięcy fanów. 

 

Podsumowując zamawiając tę usługę otrzymujesz:
- 7 linków dofollow z artykułów sponsorowanych  napisanych specjalnie dla Ciebie z wysokiej jakości stron.
- 8 linków dofollow z komentarzy na wysokiej jakości stronach informacyjnych
- 20 linków dofollow z polskich for (jako anchor albo URL - do wyboru) 
- 20 linków dofollow jako obrazek 
- 10 linków nofollow z komentarzy
- 10 linków nofollow z fanpage-ów Facebook (10 różnych fanpageów)

W sumie 75 unikalnych linków DF/NF (55/20) 

 

Czas realizacji zlecenia: do 30 dni 

© Black Hood Press